Estelle Nava (Acome Racing): “Een avontuur met de familie… en vrienden!”

image 0 - Estelle Nava (Acome Racing): “Een avontuur met de familie… en vrienden!”

Acome Racing, een creatie van Manu Nava, is een hoeksteen van de VW Fun Cup powered by Hankook. De (bijna altijd…) glimlachende Manu staat in 2020 immers voor zijn… 24ste seizoen aan het stuur van de amusante Racekever. Het is eenvoudig: sinds 1997 maakt hij onafgebroken deel uit van het landschap van de VW Fun Cup!
 
Mettertijd is de passie overgedragen naar de volgende generatie en Manu kan voortaan rekenen op zijn dochter Estelle om Acome Racing in goede banen te leiden. Deze studente Handelsingenieur, die eveneens geboren werd in 1997, werd al op jonge leeftijd besmet met het virus. Met als gevolg dat ze vandaag Teammanager is van het team uit Trois-Ponts. “Samen met mijn vader”, tempert ze vrijwel meteen. “Maar het klopt wel dat ik stap voor stap meer verantwoordelijkheden krijg. Administratie, organisatie van de meetings, sociale media, marketing… Ik ben meer en meer betrokken, leer enorm veel bij en vind het fantastisch!”
 
Net als vader Manu past Estelle systematisch hetzelfde devies toe. “De zaken serieus aanpakken zonder zichzelf serieus te nemen”, lacht ze. “Dat is meer dan woorden alleen: het is een manier van functioneren en denken. We houden zowel van de Fun als van de Cup. En om de Fun-zijde te garanderen, zijn we erg gelukkig om met vrienden samen te werken in ons team. Daarnaast is Acome Racing een verhaal van families die met elkaar het stuur delen. Onze rijdersbezettingen voor 2020 zijn het bewijs!”
 
De onvermijdelijke #278 wordt immers bestuurd door zijn gebruikelijke trio: Manu Nava, Anthony Rosa en David Doutrepont. Af en toe worden daar ook vader en zoon Stéphane en Alexandre Charlier aan toegevoegd.
 
De familie Nava en Charlier zijn niet de enige die met de familie naar de circuits afzakken. Op de #426 trekken vader en zoon Pierre en Gilles Piron er samen op uit. Het duo wordt dit jaar versterkt door twee nieuwkomers in het team: Stéphane Perrin en Sébastien Incardona.
 
“Met die rijders kunnen we de top ambiëren in het Fun-klassement, voor teams zonder Top Gun-rijder in hun rangen”, gaat Estelle door. “Patrick Bovy en zijn structuur AP Mechanic zullen de wagens opnieuw runnen met het gebruikelijke oog voor detail. Onze samenwerking werpt zijn vruchten af voor de twee partijen en we kijken er nu al naar uit om Patrick weer in ons team te hebben. We zijn bijzonder ongeduldig!”
 
Op zes weken van de aftrap van het seizoen op het Circuit Jules Tacheny de Mettet (op 21 en 22 maart), is Acome Racing zich aan het wapenen. Er zouden bovendien nog enkele verrassingen uit de bus kunnen komen. “Het is nog te vroeg om dat officieel te bevestigen”, verduidelijkt Estelle. “Maar het is waarschijnlijk dat de aanwezigheid van Acome Racing niet beperkt wordt tot twee wagens. Hopelijk kan ik snel met meer nieuws komen…”

image 2 - Estelle Nava (Acome Racing): “Een avontuur met de familie… en vrienden!”
Tussenstand VW Fun Cup
powered by Hankook

Tussenstand VW Fun Cup
powered by Hankook

Zolder Fun Festival 2022

Laatste resultaat
 • Milo Tourneur

  480

  466,0

 • DRM Credeco

  199

  442.5

 • ClubSport Racing

  415

  433.5

 • Michaël Mazuin Sport

  486

  403.0

 • AC Motorsport

  487

  364,0

 • AP by Acome

  426

  363.5

 • Herock by Comtoyou Racing

  290

  358.5

 • Compact Machinery by Leader

  498

  356.5

 • DRM Materne

  399

  350.5

 • ClubSport Racing

  114

  328.5

Alle resultaten

Om u een betere ervaring te bieden, maakt onze site gebruik van cookies. Als u wilt blijven browsen, moet u ons Cookiebeleid accepteren

Ik accepteer

Cookie-informatie

Onze site gebruikt tools, zoals cookies, om uw ervaring te analyseren en te verbeteren. U kunt zich uitschrijven voor deze follow-ups:

Marketing

Sommige functies kunnen cookies gebruiken voor gedragsanalyse, reclame en/of marktonderzoek.

Statistieken

We gebruiken tools, zoals Google Analytics, om webverkeer te volgen en de effectiviteit van onze site te verifiëren.

Essentieel

Cookies requis pour les services essentiels et les fonctionnalités telles que les formulaires de connexion, l'intégration du panier et le contrôle d'accès. Sans eux, notre site Web ne peut pas fonctionner correctement et nous ne pouvons fournir aucun service. La désactivation n'est pas disponible.

Deze parameters worden 24 uur bewaard